پیش‌روی کارها با مدیریت انقلابی

نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد؛

پیش‌روی کارها با مدیریت انقلابی

حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد هرجا مدیریت انقلابی باشد کار پیش می‌رود، اما هرجا مدیران سست و غیرانقلابی عمل کردند، یا کار انجام نمی‌شود یا در صورت انجام نصیب ویژه خواران می‌شود.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید احمدرضا شاهرخی شامگاه چهارشنبه که در نشست صمیمی معاونان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سخن می‌گفت، اظهار داشت: برای نخستین بار است که ۱۵ نفر از مسئولان عالی رتبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به لرستان سفر کرده و مسائل و مشکلات استان را دقیق مشاهده و بررسی کردند که امیدواریم این رویداد جدید برای مردم استان مفید فایده باشد.

وی از وجود ۲۰ دشت وسیع، ۶۰۰ هزار هکتار زمین دیم و ۲۰۰ هزار هکتار زمین آبی در لرستان خبر داد و گفت: متاسفانه شبکه آبیاری موجود برای این تعداد دشت کافی نیست؛ اما اگر این‌ دشت‌ها به طور کامل به شبکه آبیاری مجهز شوند، بیکاران دیگر استان‌ها هم از این ظرفیت اشتغال، استفاده خواهند کرد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه مجموعه نمایندگان استان، کارگزاران قوه مجریه و قوه قضاییه در لرستان مسائل و مشکلات استان را پیگیری می‌کنیم، تصریح کرد: در سفر نماینده قوه قضاییه به لرستان به ایشان پیشنهاد دادم یک شعبه قضایی برای رسیدگی به کارخانه‌های دچار مشکل استان تأسیس شود تا این پروژه‌ها تعیین تکلیف شوند. در حوزه وزارت کشور هم مقرر شد دبیرخانه‌ای در وزارت کشور و در استانداری تأسیس شود تا رونمایی از سند پیشران توسعه استان در سطح ملی انجام گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی، مدیریت جهادی را رمز انجام کار و موفقیت دانست و افزود: یک مدیر باید امکانات لازم را به نحو مفید و ارزشمند برای رسیدن به اهداف سازمانی به کار بگیرد.

وی، ادامه داد: هرجا مدیریت انقلابی باشد کار پیش می‌رود، اما هرجا مدیران سست و غیرانقلابی عمل کردند، همت مضاعف نداشتند، کارها مبتنی بر درایت و علم نبود یا کار انجام نمی‌شود یا اگر انجام می‌شود در نهایت نصیب ویژه خواران می‌شود.

امام جمعه خرم‌آباد با تاکید بر اینکه در چرخه تولید کارگر، کارفرما، سرمایه گذار، مدیران و مردم نقش دارند، افزود: پول باید در خدمت تولید و اشتغال باشد، اگر در خدمت سود قرار گیرد اقتصاد را تخریب می‌کند.

حجت‌الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه در باب مشاغل خانگی هم دقتی لازم است، گفت: پول در قالب مشاغل خانگی پخش می‌شود؛ اما آثار آن را در جامعه مشاهده نمی‌کنیم، مصرف اعتبارات در مسیر خود نیازمند کنترل دقیق است.

وی، تدوین مدل‌های ویژه اشتغال برای جوانان بیکار در ۴۸ منطقه حاشیه‌ای لرستان را خواستار شد و تاکید کرد: زمینه ایجاد مشاغل خانگی برای این افراد وجود ندارد که نیازمند برنامه‌ریزی است و باید صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات کشاورزی در استان نیز راه‌اندازی شود.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
حجت الاسلام شاهرخی - نماینده ولی فقیه در لرستان - امام جمعه خرم آباد - مدیریت جهادی

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

ثبت 20مورد جدید ابتلا به کرونا در پلدختر

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از ثبت ۲۰ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

علی‌صفدر سیاوشی، روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته تست کروناویروس ۲۰نفر دیگر در شهرستان پلدختر مثبت گزارش شده است.

وی، افزود: تعداد موارد مثبت این شهرستان از ابتدای شیوع کرونا تا امروز ۲۶مهر، یک‌هزار و ۲۴۸ مورد بوده است که این آمار یک هشدار جدی را نشان می‌دهد و ضرورت دارد مردم بیش از پیش دستورالعمل‌های کرونایی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

بازدید از عملیات عمرانی آستان امامزادگان احمد و محمود در دلفان
نشست معاونان وزیر کار با نماینده ولی فقیه در لرستان
نشست خبری فرماندهی انتظامی لرستان به روایت تصویر
گزارش تصويري جلسه شوراي عالي بانک‌ها با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان
انتصاب مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی لرستان + گزارش تصویری
گزارش تصویری تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی لرستان بر ذبح دام