پیشنهاد برگزاری جشنواره ملی فیلم مستند «کلدر» در تهران را قبول نکردیم

فرود عوض‌پور:

پیشنهاد برگزاری جشنواره ملی فیلم مستند «کلدر» در تهران را قبول نکردیم

فرود عوض پور دبیر جشنواره ملی فیلم مستند کلدر

دبیر جشنواره ملی فیلم مستند «کلدر» اعلام کرد: پیشنهاد برگزاری این جشنواره در تهران را به ما دادند که بنا به دلایلی قبول نکردیم.

به گزارش خبرنگار زرک، فرود عوض‌پور امروز شنبه که در نخستین نشست خبری شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی فیلم مستند «کلدر» با خبرنگاران لرستان سخن می‌گفت، اظهار داشت: از سال‌های پیش به دنبال برگزاری این جشنواره هستیم و از ۳سال گذشته که با ایده جشنواره مواجه شدیم تا امروز تلاش‌های زیادی در مورد چگونگی برگزاری جشنواره انجام دادیم.

وی ادامه داد: از همان ابتدا که ایده جشنواره مطرح شد با توجه به ماهیت جشنواره پیشنهادات زیادی به ما دادند که با توجه به نیاز کشور به این نوع جشنواره آن را در تهران برگزار کنیم؛ اما بنا به دلایلی قبول نکردیم و این جشنواره در اردیبهشت ۱۴۰۰ به میزبانی لرستان برگزار خواهد شد.

دبیر جشنواره ملی فیلم مستند «کلدر» با بیان اینکه این جشنواره دو دبیرخانه خواهد داشت، افزود: یک دبیرخانه در پایتخت و دبیرخانه دیگر در خرم‌آباد پیگیر امورات این جشنواره خواهند بود.

عوض‌پور از جشنواره ملی فیلم مستند «کلدر» به عنوان یک جشنواره مستقل یاد کرد و گفت: به منظور اینکه در پی تغییر مدیران و سیاست یک نهاد، این جشنواره آسیب نبیند از همان ابتدا تصمیم به برگزاری مستقل آن نمودیم.

وی اضافه کرد: مستقل بودن جشنواره به این معنا نیست که ارتباطی با نهادها و مسئولان نداریم و پاسخگوی کسی نیستم، بلکه برای برگزاری جشنواره به کمک تک تک مسئولان مرتبط استانی و کشور نیاز داریم./

 

 

برچسب: 
فرود عوض پور - جشنواره ملی فیلم مستند کلدر - نشست خبری

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لرستان بيكارترين استان كشور در بهار امسال

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، استان لرستان با نرخ بیکاری ۲۱ درصد به عنوان بیکارترین استان ایران در بهار امسال شناخته شد.

به گزارش پايگاه خبري زرك، بر اساس جدول نرخ بیکاری در بهار سال ۹۹ که توسط مرکز آمار ایران اعلام شده است، لرستان بار دیگر به عنوان بیکارترین استان ایران شناخته شد.

گفتگو

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس می گوید عدم در نظر گرفتن شاخص هایی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، بار سنگینی بر دوش نظام گذاشته است.

سیدحمیدرضا کاظمی، با اشاره به تشکیل کارگروهی در کمیسیون شوراها برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: کمتر از یکسال تا انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فرصت داریم ...

ویدئوها

مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي
ساده‌ترین راه تشخیص شارژر اصل و تقلبي
رعايت نكات اهل مسجد جهت پيشگيري از شيوع كرونا
اتیان سوگند کارشناسان جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

تصاویر

آیین کلنگ زنی دو پروژه شهری شهرداری خرم‌آباد برگزار شد
دیدار مدیر مخابرات لرستان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان
دیدار رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان با شهردار خرم آباد
گزارش تصویری بازدید خبرنگاران استان از روند مرمت اضطراری قلعه فلک الافلاک خرم‌آباد
سفر پرويز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به لرستان
افتتاح واحد اول و دوم بخش گاز نيروگاه سيكل تركيبي خرم‌آباد