مشکلات ۶۰ واحد تولیدی و اقتصادی لرستان بررسی شد

در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان؛

مشکلات ۶۰ واحد تولیدی و اقتصادی لرستان بررسی شد

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان

در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان مشکلات ۶۰ واحد تولیدی و اقتصادی استان بررسی شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ اسد عبدالهی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان در حاشیه این جلسه که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، اظهار داشت: با همفکری اعضای کارگروه مشکلات مربوط به ۶۰ واحد تولیدی و اقتصادی استان بررسی شد که عموما برخی از آنها دارای مشکلات مشترکی بوده و مشکلات برخی دیگر به صورت ویژه و اختصاصی در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به نوع مشکلات مطرح شده، گفت: در مورد تعیین تکلیف تسهیلاتی که واحدهای تولیدی قبلا به صورت وام دریافت کرده‌اند، مقرر شد؛ زمان بیشتری به آنها داده شده تا بخشی از بدهکاری خود را پرداخت کنند. همچنین مشکلات واحدهای اقتصادی با اداره کل تامین اجتماعی به عنوان یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه، عنوان شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در خصوص بررسی مشکلات و موانع ویژه واحدهای تولیدی گفت: در این نشست مشکلات مربوط به شرکت‌های «فولاد مقامی» که از واحدهای تولیدی و راکد استان بوده و از سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است و مشکلات مربوط به واحد اقتصادی «زمان کار» بروجرد مطرح شد که تصمیماتی مبنی بر حل مشکلات این واحدها اتخاذ گردید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در پایان تصریح کرد: در عین حال که ما از واحدهای اقتصادی استان حمایت می‌کنیم لازم می‌دانیم واحدهای تولیدی با پرداخت بخشی از اقساط خود سیستم بانکی را حمایت کنند تا با تعامل دو طرفه شاهد رشد اقتصادی استان باشیم.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
استانداری لرستان - اسد عبدالهی - ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لجام گسیختگی قیمت مسکن در لرستان؛ از تحریم تا کرونا

پایگاه خبری زرک ـ یکی از بخش‌های مهم در برآورد شاخص قیمت مصرف کننده، بخش مسکن است. این بخش شامل زیر بخش‌های «اجاره‌بهای واحدهای مسکونی» و «خدمات نگهداری و تعمیر واحد مسکونی» می‌باشد.

براساس گزارش مرکز آمار ایران، در فصل زمستان ۱۳۹۸، شاخص قیمت اجاره بهای واحدهای مسکونی در مناطق شهری، به عدد ۱۶۹.۳ رسید که نسبت به فصل قبل (۱۶۲.۸)، ۴.۰ درصد افزایش داشته است. در این فصل بیشترین نرخ تورم فصلی مربوط به استان سمنان با ۷.۷ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی با ۰.۶درصد افزایش می‌باشد.

گفتگو

علی صفدر سیاوشی رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از ابتلای ۶۶۶نفر در این شهرستان به کرونا خبر داد.

علی صفدر سیاوشی ظهر امروز (پنج‌شنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار زرک به آخرین آمار کرونا در پلدختر اشاره کرد و اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته از موارد ارسالی به دانشگاه علوم پزشکی تست کروناویروس ۱نفر دیگر در این شهرستان مثبت اعلام شد.

او با اعلام اینکه تعداد مثبت‌های شهرستان پلدختر به ۶۶۶ نفر رسیده است، تأکید کرد: شهروندان هشدارهای بهداشتی را جدی بگیرند.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری هجدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی لرستان
دیدار رییس بنیاد شهید کشور با جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگر لرستان
گزارش تصویری جلسه شورای اداری لرستان با حضور سعید اوحدی
از دریچه دوربین زرک؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور وارد فرودگاه خرم‌آباد شد
گزارش تصویری سفر امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به لرستان
مراسم تودیع و معارفه فرماندار بروجرد به روایت تصویر