مردم در ۱۳ آبان می‌گویند ما با استکبار آمریکا مخالف هستیم

مردم در ۱۳ آبان می‌گویند ما با استکبار آمریکا مخالف هستیم

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: مردم در ۱۳ آبان می‌گویند ما با استكبار آمريكا مخالف هستيم.

به گزارش خبرنگار زرک؛ حجت‌الاسلام سید لطف‌الله حیات‌الغیب صبح امروز در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳ آبان از روزهایی است که در انقلاب اسلامی جایگاه ویژه‌ای دارد چرا که روز  استکبارستیزی و روز مبارزه با آمریکاست؛ در این روز ملت ایران به میدان می‌آیند و بر علیه سیاست‌هایی که آمریکا در طول ۴۰ سال انقلاب بر علیه نظام گرفته و آن نیرنگ‌ها و سیاست‌های غلط دولت آمریکا مرگ به نیرنگ‌شان می‌گویند.

وی با بیان اینکه در این روز مردم مرگ به آن سیاست‌های غلطی می‌گویند که آمریکا در قبال ملت ایران و حکومت جمهوری اسلامی داشته است افزود: در این روز تبعید حضرت امام(ره) در سال ۴۳ را داشتیم همچنین شهادت دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که از سیاست‌های غلط آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران بوده در این روز اتفاق افتاده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان عنوان کرد: در این راهپیمایی پیام ما به آمریکا این است که بگوییم ما مخالف سیاست‌های شما هستیم هم در قبال همه ملت‌های جهان و هم در مقابل سیاست‌هایی که علیه جمهوری اسلامی ایران داشته است.

حجت‌الاسلام حیات‌الغیب با اشاره به حضور پرشور  مردم در راهیپمایی۱۳ آبان بیان کرد: مردم بصیر و دانا هستند و می‌فهمند که خواسته آمریکا این است که تمام ثروت و داشته‌های مردم دنیا را به یغما ببرد بنابراین به خاطر این روحیه استکباری که آمریکا دارد برمی‌خیزند و می‌گویند ما با استکبار شما مخالف هستیم./

فاطمه ياراحمدي / زرك

 

 

 

برچسب: 
راهپيمايي - ۱۳ آبان - خرم آباد - لرستان - روز دانش آموز - سازمان تبليغات اسلامي لرستان - حجت الاسلام حيات الغيب

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

پایگاه خبری زرک ـ بهنام فروتن نیا ، کارشناس ارشد علوم اجتماعی

چکیده

خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی نقش تاثیر گذاری در توسعه ایفا می نماید، تمام جوامع سنتی و پیشرفته همواره به دنبال راهکارهایی برای ارتقای کارکرد خانواده و اعضای آن هستند. علوم جدید روانشناسی و جامعه شناسی با انجام پژوهش های میدانی در خصوص آسیب های اجتماعی به این واقعیت رسیده اند ...

ادامه

گزارش

آموزشیار دانشگاه آزاد همچنان لنگ می‌زند

پایگاه خبری زرک ـ سمیرا جوادی*

سامانه‌ی آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی که فعالیت رسمی‌اش را از دهم شهریور سال جاری آغاز کرده است همچنان لنگ می زند. هفته‌ی اول آبان ماه هستیم و سامانه‌ی آموزشیار، امان دانشجویان را بریده است. ابتدا که این سامانه راه اندازی شد دانشجویان با مشکل عدم ثبت نمرات مواجه شدند سپس انتخاب واحد به مشکل برخورد، بعد از آن پرداخت شهریه و حذف و اضافه که در این بین مشکلات و نگرانی‌هایی برای دانشجویان به ویژه فارغ التحصیلان و مشمولان خدمت به وجود آورد. بیش از یک ماه از شروع سال تحصیلی می‌گذرد، اما سیستم آموزشیار برای برگزاری کلاس‌ها تجهیز نشده است و کلاس‌ها باید در سیستم وادانا برگزار شوند که این سیستم نیز دانشجویان را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کرده است ...

گفتگو

پایگاه خبری زرک ـ پیام عالیخانی چگنی

دبیر هیئت شنا، شیرجه و واترپلو لرستان از جذب و شناسایی استعدادهای رده‌های سنی مختلف ورزش شنا در این استان خبر داد.

وحید بیگ‌زاده در گفت‌وگو با زرک با اعلام این خبر افزود: نوجوانان و جوانان لرستانی پتانسل‌های خیلی بالایی در ورزش دارند و می‌توانند در شنا حرف‌های زیادی برا گفتن داشته باشند.

وی از قول مساعد وزارت ورزش و جوانان و مسئولان لرستان در خصوص واگذاری استخر به هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان سخن به میان آورد و ادامه داد: با افزایش مدارس تخصصی شنا، شیرجه و واترپلو، برآنیم ضمن برگزاری لیگ‌های مختلف، رقابتی سالم و جذاب بین ورزشکاران و مربیان ایجاد کنیم.

ویدئوها

گرفتار شدن اعضای یک خانواده در خودروی تصادفی
تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی

تصاویر

دیدار مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور با نماینده ولی فقیه در لرستان
توزیع تجهیزات ورزشی در خرم‌آباد و کوهدشت
بازدید حسنی مقدم از روند تهیه، توزیع و تولید نهاده‌های دامی در خرم‌آباد
«بیشه پیرتو» قبل از کرونا
تصاویر مهار آتش سوزی انبار غذایی در خرم‌آباد
نخستین تصاویر پادگان ۹۰ ساله‌ی خرم‌آباد پس از تخلیه