رشد ۵۲ درصدی سرانه منابع پست‌ بانک لرستان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبر داد:

رشد ۵۲ درصدی سرانه منابع پست‌ بانک لرستان

شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از رشد ۵۲ درصدی سرانه منابع باجه‌های بانکی پست بانک این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از رشد ۵۲ درصدی سرانه منابع باجه‌های پست‌بانک این استان خبر داد و گفت: شعب پست‌بانک لرستان از فعال‌ترین باجه‌های کشوری در راستای خدمت‌رسانی به مردم هستند.

حیدری با اشاره به اینکه اکنون لرستان در این شاخص رتبه چهارم کشور را دارد، افزود: سرانه منابع باجه‌های پست‌بانک استان در اسفند ۹۸ بیش از شش میلیارد و ۴۶۳ میلیون ریال بوده که با پیگیری‌های انجام‌شده این منابع در مردادماه سال ۹۹ به بیش از نه میلیارد و ۷۹۷ میلیون ریال رسیده است که شاهد رشد ۵۲ درصدی در این خصوص بوده‌ایم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان اعلام کرد: جمع کل منابع باجه‌های این استان در اسفندماه سال ۹۸ بیش از ۷۴۹ میلیارد و ۶۵۵ میلیون ریال بوده که جمع کل این منابع در مردادماه سال ۹۹ به بیش از ۱ بیلیون و ۶۷ میلیارد ریال رسیده است.

حیدری با اشاره به پرداخت ۳۲۴ میلیارد ریال در قالب ۴۲۹ طرح اشتغال‌زا از محل منابع صندوق توسعه ملی، اشتغال پایدار و سهام‌های حمایتی به متقاضیان گفت: این تسهیلات با هدف رفع مشکلات مناطق محروم، ایجاد اشتغال گسترده و مولد با تأکید بر اشتغال جوانان، دانش‌آموختگان و دانشگاهیان و همچنین توسعه خدمات در مناطق دور افتاده به مردم مناطق روستایی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۹ باجه بانکی در لرستان فعال است، تصریح کرد: یکی از راه‌های ایجاد پایدار اشتغال پایدار، پرداخت تسهیلات بدون سود و با بهره کم است که با توجه به اهمیت موضوع و حمایت از تولیدکنندگان باید به‌صورت ویژه در این استان به آن پرداخته شود.

محمد غلامي/

 

برچسب: 
شهاب حیدری - اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات لرستان - پست بانك

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

استقبال مردم و مسئولان دلفان از نماینده ولی‌فقیه در لرستان
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست