رسانه‌ها یک‌صدا شوند

نماینده ولی فقیه در لرستان در دیدار با هیئت مدیره خانه مطبوعات:

رسانه‌ها یک‌صدا شوند

حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: رسانه‌ها باید یک صدا شوند.

به گزارش خبرنگار زرک؛ حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات لرستان به جایگاه رفیع و والای خبرنگاران و رسانه‌ها اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها دیده بان بصیر و آگاه مردم و انقلاب اسلامی هستند و باید به جایگاه والای خود، آگاه باشند.

وی، با اشاره به اینکه ثبت لحظه‌های ماندگار و فراموش نشدنی که در سرنوشت یک ملت تاثیرگذار است توسط رسانه‌ها انجام می‌گیرد افزود: خبرنگاران نقش مهمی در سوق دادن افکار عمومی در جهت همراهی با آن وقایع دارند و اگر رویدادی اتفاق بیفتد که ضرر آن متوجه مردم شود، باز هم خبرنگاران هستند که در جلوگیری از آن ضرر و زیان، نقش بی بدیل دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان ادامه داد: در همین استان، اگر به عقب برگردیم می‌بینیم که در یک مقاطعی، رسانه‌ها باید بیدارتر عمل می‌کردند و مسئولان هم باید بیشتر با آنها همکاری می‌نمودند، ولی الان شاهد آن هستیم که خیلی از فرصت‌ها را از دست داده‌ایم و باید هشیارانه‌تر عمل می‌کردیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی با تاکید براینکه مدیران و مسئولان هم باید در کنار رسانه‌ها باشند به اهداف نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: ما، در نظام اسلامی به دنبال تحقق فضیلت‌ها، پیشرفت مادی و معنوی، ارتقای فرهنگ دینی و توسعه متوازن و همه جانبه هستیم.

وی، تحقق عدالت، عزت ملی، سبک زندگی اسلامی و مبارزه با فساد را از دیگر اهداف نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: تحقق این اهداف، بدون حضور خبرنگاران و رسانه‌ها میسر نمی‌شود.

امام جمعه خرم‌آباد به ویژگی‌های رسانه‌ها اشاره کرد و گفت: شناسایی و شناساندن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی، نیازسنجی و ارائه راه حل برای رفع نیازها آگاهی بخشی و پایبندی به منافع و وحدت ملی از جمله ویژگی‌های خبرنگاران است‌.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه، رسانه‌ها باید یک صدا باشند، اتحاد داشته باشند و با پیروی از رهنمون‌های مقام معظم رهبری برای توسعه متوازن، تلاش کنند، ادامه داد: رسانه‌ها و مسئولان و مدیران، باید در یک چارچوب حرکت کنند، چرا که در قبال مردم و شهدا، مسئول هستیم و باید با شناسایی ظرفیت‌ها، آینده‌ای روشن برای استان رقم بزنیم.

هادی کردعلیوند/

 

 

برچسب: 
نماینده ولی فقیه در لرستان - حجت الاسلام شاهرخی - خانه مطبوعات لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد