رادیو اینترنتی «نجوا» راه‌اندازی شد

توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد؛

رادیو اینترنتی «نجوا» راه‌اندازی شد

رادیو اینترنتی «نجوا» راه‌اندازی شد

با تلاش معاونت فرهنگی و دانشجویی و با همکاری کانون دانشجویی همیاران سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد رادیو اینترنتی «نجوا» راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سیامک بهاروند، رییس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان در مراسم آغاز به کار رادیو اینترنتی «نجوا» گفت: تقدیرنامه ارسالی سازمان مرکزی برای حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد نشانگر عملکرد موفق این حوزه است.

وی ادامه داد: حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری سایر حوزه‌ها از جمله بسیج اساتید، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی در امدادرسانی به سیل زدگان فروردین ۹۸ لرستان، مبارزه با ویروس منحوس کرونا در شهرستان خرم‌آباد و در بحث کمک مؤمنانه در تهیه و جمع‌آوری و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی به نیازمندان اقدامات بسیار خوبی انجام داده‌اند و امیدواریم این اقدامات خداپسندانه همچنان ادامه یابد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان در ادامه با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه و عدم حضور دانشجویان در دانشگاه  تاکید کرد: حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی باید در تولید محتوا برای دانشجویان تلاش بیشتری کند.

بهاروند، راه اندازی رادیو اینترنتی «نجوا» را اقدامی خوب و مبارک برشمرد و تصریح کرد: این کار نیاز به نظارت، خلاقیت و پیگیری ویژه‌ای دارد تا در نهایت کار پخته و دقیقی تولید و عرضه شود و در این راستا باید از صاحب نظران و صاحبان اندیشه استفاده کرد؛ زیرا این کار می‌تواند آینه عملکرد حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و در نهایت آینه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد باشد.

در ادامه نیز حمیدرضا زهره‌ای، معاون فرهنگی و دانشجویی واحد خرم‌آباد نیز با اشاره به اهمیت حضور در فضای مجازی و استفاده از این فضا برای انجام امور فرهنگی و ارائه محتوای مناسب برای جوانان و دانشجویان اظهار امیدواری کرد: راه‌اندازی این رادیوی اینترنتی و بارگذاری نخستین محتوا در آن سرآغاز حضور هرچه بیشتر و مفیدتر در سایر پیام رسان‌ها باشد و عزیزان دانشجو فعالیت مثمرثمرتری در این حوزه داشته باشند.

عباس قادری/

 

 

برچسب: 
دانشگاه آزاد خرم آباد - رادیو اینترنتی نجوا - سیامک بهاروند - حمیدرضا زهره ای

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد