در شأن شهرداری نیست مستاجر باشد

رییس شورای شهر خرم‌آباد:

در شأن شهرداری نیست مستاجر باشد

علی ماکنعلی رئیس شورای شهر خرم آباد

رییس شورای شهر خرم‌آباد گفت: در شأن دستگاهی مثل شهرداری نیست که خودش متولی ساخت و ساز بر اساس نظام مهندسی است مستاجر باشد.

به گزارش خبرنگار زرک، علی ماکنعلی عصر شنبه (۷تیر۹۹) که در آیین کلنگ‌زنی ساختمان اداری شهرداری منطقه۳ خرم‌آباد، سخن می‌گفت، اظهار داشت: ما نگاه صنفی و منطقه‌ای به مرکز لرستان نداریم و در این دوره از شورا با وجود تمام مشکلات، به دلیل توجه کمتری که در گذشته به منطقه جنوب شهر خرم‌آباد شده، رفع مشکلات این منطقه در اولویت این شورا و شهرداری بوده است.

وی ادامه داد: در شأن دستگاهی مثل شهرداری نیست که خودش متولی ساخت و ساز بر اساس نظام مهندسی است مستاجر باشد، مستاجر بودن عواقب خیلی زیادی دارد یکی از عواقب این موضوع بایگانی درست است که نمی‌توانند داشته باشند چون اگر بخواهند یک سیستم مکانیزه را در آن ساختمان طراحی کنند از آنجا که مستاجر هستند و مدت کوتاهی حضور دارند نمی‌توانند سرمایه گذاری کنند و قانون هم به مدیری که در ساختمان استیجاری است اجازه سرمایه گذاری را نخواهد داد.

ساختمان شهرداری منطقه۳ خرم‌آباد در شأن شهروندان نیست

رییس شورای شهر خرم‌آباد با بیان اینکه ساختمان و محوطه شهرداری منطقه۳ در شأن شهروندان منطقه جنوب شهر نیست و امیدواریم به زودی این پروژه آماده شود و به بهره برداری برسد.

ماکنعلی افزود: در این دوره از شورا و مدیریت شهری توجه ویژه‌ای به کارهای عمرانی و توسعه زیرساخت‌های لازم برای منطقه جنوب شهر شده است که با احداث این دو پروژه شهری (احداث ساختمان شهرداری منطقه۳ و پارک بانوان گلدشت خرم‌آباد) بتوانیم خدمتی به شهروندان این منطقه از شهر داشته باشیم.

وی یادآور شد: از شهردار منطقه ۳ خرم‌آباد انتظار داریم تکمیل پیست دوچرخه سواری چهار باغ را تسریع نمایند تا به زودی شاهد  بهره‌برداری از این پروژه هم باشیم./

 

 

برچسب: 
شورای شهر خرم آباد - علی ماکنعلی - کلنگ زنی - شهرداری منطقه۳ خرم آباد

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

آموزش اصول بازاریابی به 350 هنرمند صنایع دستی لرستان

يعقوب دالوند

فروش صنایع دستی موتور محرك تولید است و باید پذیرفت رونق این محصولات در گرو پاسخ به نیاز جامعه و نوآوری در تولید به منظور جذب مشتری است و اكنون هنرمندان باید كمر همت به خلق آثار هنری كاربردی ببندند.

به گفته كارشناسان، توجه و تامین بازار فروش برای محصولات صنایع دستی بسیار مهم است و نباید بی‌توجه به نیازهای بازارهای جهانی اقدام‌ به ساخت مصنوعات دستی نمود و باید توجه داشت صنایعی را تهیه و تولید کنیم که قابلیت کاربردی و امکان استفاده در منازل را داشته باشند.

گفتگو

بهزاد خسروی

یک اقتصاددان لرستانی معتقد است صندوق سهام عدالت یکی از بی‌نظیرترین فرصت های تاریخی برای لرستان خواهد بود چراکه ‏با کمک آن می‌توان بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع کرد. در گفت‌وگوی تفصیلی زیر به چراهای وضعیت اقتصادی لرستان پرداخته شده و راهکارهای اساسی برون رفت از این وضعیت پیشنهاد شده است.

لرستان استانی با ظرفیت‌های بسیار بالاست که متاسفانه عقب ماندگی‌های این استان از شاخص‌های توسعه‌ای روز به روز بیشتر می‌شود و نیاز است تا مدیران استانی به دنبال راهکاری اساسی برای رفع این عقب افتادگی‌ها باشند.

ویدئوها

مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي
ساده‌ترین راه تشخیص شارژر اصل و تقلبي
رعايت نكات اهل مسجد جهت پيشگيري از شيوع كرونا
اتیان سوگند کارشناسان جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

تصاویر

آیین کلنگ زنی دو پروژه شهری شهرداری خرم‌آباد برگزار شد
دیدار مدیر مخابرات لرستان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان
دیدار رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان با شهردار خرم آباد
گزارش تصویری بازدید خبرنگاران استان از روند مرمت اضطراری قلعه فلک الافلاک خرم‌آباد
سفر پرويز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به لرستان
افتتاح واحد اول و دوم بخش گاز نيروگاه سيكل تركيبي خرم‌آباد