جلوگيري از ورود مراجعان بدون ماسک به فرودگاه خرم‌آباد

در پي شيوع كرونا صورت مي گيرد؛

جلوگيري از ورود مراجعان بدون ماسک به فرودگاه خرم‌آباد

علي كاملي مدير فرودگاه خرم آباد

مدير فرودگاه خرم‌آباد گفت: در پي شيوع ويروس كرونا از ورود مراجعان بدون ماسک به اين فرودگاه جلوگيري مي شود.

به گزارش خبرنگار زرك؛ علی کاملی با اعلام این خبر گفت: بر اساس بخشنامه‌های ستاد مدیریت بیماری کرونا، استفاده از ماسک برای همه الزامی بوده و با کارکنانی هم که همکاری نکنند برابر بخشنامه و مقررات جاری عمل خواهد شد.

وی افزود: بر اساس بخشنامه ستاد مدیریت بیماری کرونا، مسئولان ادارات و واحدهای وابسته و تابعه مکلف هستند ضمن راهنمایی مراجعان  در خصوص رعایت کامل شيوه نامه‌های بهداشتی، از ورود کسانی که فاقد ماسک هستند به محیط اداری و مراکز ارائه خدمات جلوگیری و از ارائه خدمات به آنان خودداری كنند.

مدير فرودگاه خرم‌آباد ادامه داد: علیرغم اینکه توسط غرفه داران عرضه محصولات فرهنگی و غذایی در فرودگاه تمهیداتی برای توزيع ماسک با نرخ مصوب اندیشیده شده است اما مراجعان و مسافران محترم جهت جلوگیری از هرگونه وقفه در سفر، در بدو ورود به فرودگاه از ماسک استفاده نمایند.

کاملی در پایان با قدرداني از همکاری کارکنان، ارگان‌های نظامی و انتظامی، شرکت‌ها و سایر بهره برداران فرودگاهی در رعایت شيوه نامه‌های بهداشتی از زمان شیوع ویروس کرونا، از همه خواست تا ریشه کنی کامل این ویروس منحوس همکاری لازم را با عوامل نظارتی فرودگاه به عمل آورند./

مهرداد دلفاني

 

 

برچسب: 
فرودگاه خرم آباد - علي كاملي - ويروس كرونا

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لجام گسیختگی قیمت مسکن در لرستان؛ از تحریم تا کرونا

پایگاه خبری زرک ـ یکی از بخش‌های مهم در برآورد شاخص قیمت مصرف کننده، بخش مسکن است. این بخش شامل زیر بخش‌های «اجاره‌بهای واحدهای مسکونی» و «خدمات نگهداری و تعمیر واحد مسکونی» می‌باشد.

براساس گزارش مرکز آمار ایران، در فصل زمستان ۱۳۹۸، شاخص قیمت اجاره بهای واحدهای مسکونی در مناطق شهری، به عدد ۱۶۹.۳ رسید که نسبت به فصل قبل (۱۶۲.۸)، ۴.۰ درصد افزایش داشته است. در این فصل بیشترین نرخ تورم فصلی مربوط به استان سمنان با ۷.۷ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی با ۰.۶درصد افزایش می‌باشد.

گفتگو

مسعود ارمغان مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: آژانس‌های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایش سهمیه سوخت دریافت می‌کنند.

مسعود ارمغان در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران و دستورالعمل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مقرر شد به‌ منظور نظارت بر عملکرد آژانس‌های تاکسی تلفنی و همچنین مدیریت و نظارت بر نحوه مصرف سوخت، مدیران آژانس‌ها تا ۲۰ مردادماه سال‌جاری پیمایش خودروهای تحت نظارت خود را در سامانه تلتا (سامانه جامع مدیریت حمل و نقل و مانیتورینگ آنلاین) به‌صورت روزانه ثبت کنند.

ویدئوها

پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت
مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي

تصاویر

برگزاری مسابقه دارت به مناسبت عید غدیر در بروجرد
گزارش تصویری تشییع پیکر زهرا شیرویه نخستین شهید مدافع سلامت لرستان
گزارش تصویری افتتاح فاز دوم پتروشیمی لرستان
گرامیداشت عید غدیر خم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از هیات مدیره خانه مطبوعات
گزارش تصویری آزمون ورودی دکتری تخصصی در دانشگاه لرستان