جریمه میلیاردی در انتظار دفاتر پیشخوان متخلف لرستان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبر داد:

جریمه میلیاردی در انتظار دفاتر پیشخوان متخلف لرستان

شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان با اشاره به بررسی و تصمیم‌گیری درباره تعدادی از تخلفات دفاتر پیشخوان دولت که از سوی مردم و بازرسان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اعلام کرد: جریمه میلیاردی در انتظار این دفاتر است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ شهاب حیدری، صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی لرستان که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، اظهار داشت: بیشتر این دفاتر اعتبار مجوز فعالیت‌شان منقضی شده بود و یا به دلایلی مدت کوتاهی ارائه خدمت نداشته و ادامه فعالیت آن‌ها در وضعیت بلاتکلیف بود، برای ادامه فعالیت‌های خدمت‌رسانی و همچنین دسترسی مجدد به شبکه‌های مرتبط نیاز به تعیین تکلیف و تمدید مجوز موردنظر را داشتند که جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان استانی با این هدف تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه تحقق دولت الکترونیک با توسعه دفاتر پیشخوان یکی از اهداف مهم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، افزود: این دفاتر ایجاد، توسعه و تحقق این هدف را سرعت بخشیده‌اند که متأسفانه در این زمینه مشکلاتی مانند واگذاری و برون‌سپاری خدمات از طرف دستگاه‌های اجرایی به این مراکز وجود دارد که با توجه به بند ۶۷ و ۶۸ قانون برنامه ششم توسعه، ضرورت تسریع در تصمیم‌گیری‌های لازم توسط سازمان امور استخدامی کشور نقش مهمی دارد و همچنین تفاهم با سایر وزارتخانه‌ها توسط این سازمان جهت برون‌سپاری خدمات باید در دستور کار قرار گیرد که این موضوع می‌تواند فشارهای اقتصادی را بر این مجموعه کاهش دهد.

مدیرکل ارتباطات لرستان با اشاره به بررسی و تصمیم‌گیری درباره تعدادی از تخلفات دفاتر که از سوی مردم و بازرسان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گزارش شده بود، تصریح کرد: سقف مبلغ جریمه تخطی از تعهدات دارندگان پروانه، مبلغ یک میلیارد ریال در نظر گرفته شده است که در صورت تکرار تخلفات میزان جریمه متعلقه، دو برابر جریمه وقوع تخلف در مرحله قبل است و همچنین در صورت وقوع چند تخلف، میزان جریمه، مجموع جریمه‌های متعلقه به هر تخلف خواهد بود.

محمد غلامي/

 

برچسب: 
شهاب حیدری - اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات لرستان - دفاتر پيشخوان دولت

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

ثبت 20مورد جدید ابتلا به کرونا در پلدختر

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از ثبت ۲۰ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

علی‌صفدر سیاوشی، روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته تست کروناویروس ۲۰نفر دیگر در شهرستان پلدختر مثبت گزارش شده است.

وی، افزود: تعداد موارد مثبت این شهرستان از ابتدای شیوع کرونا تا امروز ۲۶مهر، یک‌هزار و ۲۴۸ مورد بوده است که این آمار یک هشدار جدی را نشان می‌دهد و ضرورت دارد مردم بیش از پیش دستورالعمل‌های کرونایی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

بازدید از عملیات عمرانی آستان امامزادگان احمد و محمود در دلفان
نشست معاونان وزیر کار با نماینده ولی فقیه در لرستان
نشست خبری فرماندهی انتظامی لرستان به روایت تصویر
گزارش تصويري جلسه شوراي عالي بانک‌ها با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان
انتصاب مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی لرستان + گزارش تصویری
گزارش تصویری تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی لرستان بر ذبح دام