تمدید محدودیت‌های کرونایی در لرستان به مدت ۱۰ روز

خادمی خبر داد؛

تمدید محدودیت‌های کرونایی در لرستان به مدت ۱۰ روز

سید موسی خادمی استاندار لرستان

استاندار لرستان از تمدید محدودیت‌های کرونایی به مدت ۱۰ روز در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید موسی خادمی در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا که به ریاست دکتر روحانی حول محور آخرین وضعیت کشور به لحاظ بیماری برگزار شد، اظهار داشت: در جلسه امروز موضوع اعمال مجازات برای سه حوزه اداری، اصناف و مردم عادی مطرح شد که در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، به شیوه‌های تعریف شده مجازات‌هایی در این رابطه اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: به منظور بررسی موضوع مذکور پس از اعلام نوع مجازات‌ها و تصویب نهایی آن، در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا که طی هفته آینده برگزار خواهد شد، کلیت آن به استان‌ها ابلاغ و اجرایی می‌شود.

استاندار لرستان در ادامه با اشاره به اینکه این استان همچنان در وضعیت هشدار قرار دارد، افزود: به لحاظ میزان بستری و مرگ ناشی از بیماری کرونا نسبت به دو هفته قبل شرایط بهتری داریم و از نظر آماری شاهد کاهش ۲۰ درصدی تعداد بستری‌ها بوده‌ایم.

خادمی تصریح کرد: لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از طرف مردم به جهت حفظ وضعیت کنونی و حرکت به سمت شرایط بهتر مورد تقاضاست که به همین منظور از هم استانی‌ها می‌خواهیم همکاری لازم در تمدید محدودیت‌های فعلی به مدت یک هفته تا ده روز دیگر را داشته باشند.

وی در پایان گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا عزاداری‌های محرم با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های اعلام شده برگزار خواهد شد و در هفته جاری جلسه‌ای که به همین منظور با هیئت‌های مذهبی استان برگزار می‌شود، این موضوع مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

ایمان بیرانوند/

 

 

برچسب: 
استانداری لرستان - سید موسی خادمی - ویروس کرونا

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد