تعامل بین نمایندگان مجلس و خبرنگاران باید دو طرفه باشد

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی:

تعامل بین نمایندگان مجلس و خبرنگاران باید دو طرفه باشد

فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل بین نمایندگان مجلس و خبرنگاران شهر باید دو طرفه باشد.

به گزارش خبرنگار زرک، فاطمه مقصودی شامگاه سه شنبه در نشست با اصحاب رسانه شهرستان بروجرد با اشاره وظایف یک مدیر و انجام مسئولیت‌ها به نحو احسن اظهار داشت: برای پیشبرد برخی امور در شهرستان به زمان نیاز داریم و باید تلاش کنیم با هدف گذاری و برنامه ریزی بتوانیم به مقصد برسیم.

وی افزود: طی چهار سال نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم عقب ماندگی‌های چندین سال گذشته را جبران کنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی فعالان فضای مجازی درست عمل نمی‌کنند، ادامه داد: بروجرد اسیر خیلی از مسائل شده است و می‌طلبد خبرنگاران در تمامی حوزه‌ها ورود پیدا کنند و عملکرد نمایندگان مجلس را رصد و اطلاع رسانی کنند.

مقصودی گفت: تعامل بین نمایندگان مجلس و خبرنگاران شهر باید دو طرفه باشد تا بتوانند با شفاف سازی درست به مردم امید بدهند و مطالبات را پیگیری کنند.

وی تاکید کرد: به طور کلی در طی مسیر ممکن است سنگ اندازی هایی وجود داشته باشد لیکن اهل حاشیه سازی ها نیستم و هرگز به حاشیه نخواهم رفت.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قول می‌دهم پای وزیران و مدیران ارشد را به بروجرد باز کنم تا خبرنگاران و مردم موضوعات مختلف شهر را مطالبه کنند.

مقصودی با تاکید بر راه اندازی مجدد عملیات اجرایی سد آبسرده بروجرد، افزود: اگر این سد تا ۵ سال آینده تکمیل نشود بروجرد با کمبود شدید آب شرب مواجه خواهد بود.

وی یادآور شد: یکی از برنامه‌های چشم انداز چهار ساله کاری پیش رو راه اندازی سد آبسرده بروجرد است و برای این کار آنقدر پیگیری خواهم کرد تا به هدفم برسم./

 

برچسب: 
نماینده مردم بروجرد در مجلس - فاطمه مقصودي

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لجام گسیختگی قیمت مسکن در لرستان؛ از تحریم تا کرونا

پایگاه خبری زرک ـ یکی از بخش‌های مهم در برآورد شاخص قیمت مصرف کننده، بخش مسکن است. این بخش شامل زیر بخش‌های «اجاره‌بهای واحدهای مسکونی» و «خدمات نگهداری و تعمیر واحد مسکونی» می‌باشد.

براساس گزارش مرکز آمار ایران، در فصل زمستان ۱۳۹۸، شاخص قیمت اجاره بهای واحدهای مسکونی در مناطق شهری، به عدد ۱۶۹.۳ رسید که نسبت به فصل قبل (۱۶۲.۸)، ۴.۰ درصد افزایش داشته است. در این فصل بیشترین نرخ تورم فصلی مربوط به استان سمنان با ۷.۷ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی با ۰.۶درصد افزایش می‌باشد.

گفتگو

مسعود ارمغان مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: آژانس‌های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایش سهمیه سوخت دریافت می‌کنند.

مسعود ارمغان در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران و دستورالعمل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مقرر شد به‌ منظور نظارت بر عملکرد آژانس‌های تاکسی تلفنی و همچنین مدیریت و نظارت بر نحوه مصرف سوخت، مدیران آژانس‌ها تا ۲۰ مردادماه سال‌جاری پیمایش خودروهای تحت نظارت خود را در سامانه تلتا (سامانه جامع مدیریت حمل و نقل و مانیتورینگ آنلاین) به‌صورت روزانه ثبت کنند.

ویدئوها

پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت
مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي

تصاویر

برگزاری مسابقه دارت به مناسبت عید غدیر در بروجرد
گزارش تصویری تشییع پیکر زهرا شیرویه نخستین شهید مدافع سلامت لرستان
گزارش تصویری افتتاح فاز دوم پتروشیمی لرستان
گرامیداشت عید غدیر خم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از هیات مدیره خانه مطبوعات
گزارش تصویری آزمون ورودی دکتری تخصصی در دانشگاه لرستان