بیشتر شکایات حوزه ارتباطات لرستان مربوط به اینترنت خانگی است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان خبر داد:

بیشتر شکایات حوزه ارتباطات لرستان مربوط به اینترنت خانگی است

شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از رسیدگی به ۱۵۹۲ شکایت مردمی در سامانه ۱۹۵ حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان خبر داد و گفت: بیشتر این شکایات در زمینه اینترنت‌های خانگی و خطوطADSL  بوده است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ شهاب حیدری در جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی با بیان اینکه به صورت میانگین هر شش ماه حدود ۹۰۰ شکایت در سامانه ۱۹۵ حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان ثبت می‌شود، افزود: بیشتر این شکایات در زمینه اینترنت‌های خانگی و خطوط «ای.دی.اس.ال»  بوده که پس از آن شکایات مربوط به تلفن همراه و اپراتورها، تلفن ثابت، دفاتر پیشخوان، خدمات پستی و خدمات ارزش افزوده دارای بیشترین شکایت ثبت شده در این سامانه هستند.

وی با بیان اینکه در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان یک کارشناس تخصصی به صورت روزانه سامانه ۱۹۵ را رصد و درخواست‌ها را پیگیری می‌کند، تصریح کرد: هم استانی‌ها مطمئن باشند که پس از ثبت درخواست در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست آن‌ها پیگیری شده و جهت بررسی و رفع مشکل به نهادهای مورد نظر ارجاع داده می‌شوند که در این زمینه از تعداد شکایات ثبت شده مربوط به این اداره کل، حدود ۹۰ درصد از شکایات پیگیری شده و به نتیجه رسیده است و تعداد باقی مانده نیز در حالت تجدید نظر و یا ارجاع به نهادهای مربوطه هستند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان، هدف اصلی مجموعه ICT را خدمت‌رسانی به بهترین شکل ممکن به مردم و افزایش خدمات دولت در سایر مناطق دانست و گفت: در این زمینه کارشناسان این اداره کل به ۱۵۹۲ شکایت مردمی که در سامانه ۱۹۵ ثبت شده بود در کوتاه‌ترین زمان پاسخ داده و مشکلات را بررسی و رفع کرده‌اند.

حیدری خاطرنشان کرد: کاربران سرویس‌های ارتباطی، فناوری اطلاعات و پستی می‌توانند از سامانه ۱۹۵ به‌عنوان بهترین راه مواصلاتی جهت پیگیری درخواست‌ها، شکایات و انتقادهای خود استفاده کرده که در این سامانه پس از ثبت شکایت خود یک کد رهگیری دریافت می‌کنند که در مراحل بعد می‌توانند با این کد درخواست خود را پیگیری کرده و از وضعیت آن مطلع شوند.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان - شهاب حیدری - اینترنت خانگی - سامانه ۱۹۵

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

ظرفیت تبدیل شدن خرم‌آباد به شهر پیاده محور

پایگاه خبری زرک ـ بتول صادقی‌مهر

محقق و مدرس دانشگاه‌های مرکز لرستان گفت: با برنامه ریزی‌ها و تامین منابع مالی، خرم‌آباد ظرفیت تبدیل شدن به شهر پیاده محور را دارد.

محمد اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگار زرک با بیان اینکه کارکرد معبر پیاده در فضای عمومی شهر می‌تواند موجب تقویت رابطه اجتماعی و معنوی شهروندان شود، افزود: پیاده‌روی می‌تواند در ارتقای سطح سلامت شهروندان مؤثر باشد به نحوی که سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی شهروندان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد به دهمین دلیل است که جوامع دارای بسترهای شهری مناسب برای پیاده‌روی از مزیت شادمانی بیشتری نسبت به جوامع فاقد این مؤلفه برخوردار هستند.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

بازدید از عملیات عمرانی آستان امامزادگان احمد و محمود در دلفان
نشست معاونان وزیر کار با نماینده ولی فقیه در لرستان
نشست خبری فرماندهی انتظامی لرستان به روایت تصویر
گزارش تصويري جلسه شوراي عالي بانک‌ها با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان
انتصاب مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی لرستان + گزارش تصویری
گزارش تصویری تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی لرستان بر ذبح دام