اعتبار جذب نکنید در جاهای دیگری که استان نیاز دارد هزینه خواهد شد

استاندار لرستان خطاب به مدیران لرستانی؛

اعتبار جذب نکنید در جاهای دیگری که استان نیاز دارد هزینه خواهد شد

استاندار لرستان خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان اظهار داشت: موفق به جذب اعتبارات نشوید در جاهای دیگری که استان نیاز دارد هزینه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید موسی خادمی در جلسه ویدیو کنفرانس شورای اداری لرستان که با حضور سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور حول محور امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت سه هزار واحد مسکونی و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران برگزار شد، گفت: «اوحدی» از سرمایه‌های مدیریتی کشور است.

او ادامه داد: پرداخت مطالبات خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران از اقدامات ارزشمندی است که توسط معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام گرفته است.

استاندار لرستان در ادامه بر جذب اعتبارات باقی مانده از سال ۹۸ تأکید کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی با توجه به مدت اندک باقیمانده نسبت به جذب اعتبارات، طبق جدول زمان‌بندی عمل کنند.

خادمی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی که موفق به جذب اعتبارات نشوند از سرجمع بودجه آنها کاسته و در جاهای دیگری که استان نیاز دارد هزینه خواهد شد.

وی، لزوم تسریع در مبادله موافقت نامه‌ها را خواستار شد و گفت: در بحث اوراق، به غیر از موضوعات مرتبط با سیل، سایر موارد در زمینه طرح‌های استان تعیین تکلیف شده‌است.

استاندار لرستان با اشاره به طرح ابلاغی دولت در رابطه با فروش بخشی از اموال مازاد برای تأمین کسری بودجه دوایر دولتی، بیان داشت: درآمد حاصل از اجرای این طرح، به خود دستگاه اجرایی تعلق خواهد گرفت و در صورت لزوم استانداری به موضوع ورود می‌کند.

خادمی خاطرنشان کرد: معاونت عمرانی استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مکلف به تقسیم‌بندی دستگاه‌های اجرایی برای عملیاتی کردن طرح مذکور در سریع‌ترین زمان ممکن می‌باشند.

وی ابراز امیدواری کرد: طرح مسکن ایثارگران در لرستان با حضور اوحدی به خوبی اجرایی شود و سایر امتیازات مربوط به خانواده‌های شهدا و ایثارگران به آنان تعلق گیرد.

در پایان جلسه امروز تفاهم‌نامه اجرایی ساخت ۳ هزار واحد مسکونی برای جامعه ایثارگران استان با حضور اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و خادمی استاندار لرستان به امضا رسید.

 

برچسب: 
استانداری لرستان - سید موسی خادمی - سعید اوحدی - بنیاد شهید و امور ایثارگران - انعقاد تفاهم نامه

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

استقبال مردم و مسئولان دلفان از نماینده ولی‌فقیه در لرستان
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست