اصلاح زیرساخت‌های آب روستایی استان / مشکل آب شرب ۱۰۰ روستا مرتفع شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خبر داد؛

اصلاح زیرساخت‌های آب روستایی استان / مشکل آب شرب ۱۰۰ روستا مرتفع شد

حمیدرضا کرموند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از اصلاح زیرساخت‌های آب روستایی استان خبر داد و گفت: طی ۵ماه گذشته مشکل آب شرب بیش از یکصد روستای لرستان مرتفع شده است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ حمیدرضا کرم‌وند با تبریک فرارسیدن عیدغدیر خم و آغاز هفته امامت و ولایت و گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران طلایه‌داران جبهه آگاهی و زبان گویا و چشم جامعه هستند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مأموریت‌های مهم شرکت‌های آب و فاضلاب در طرح یکپارچه سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی در اواخر اسفندماه سال گذشته موضوع توزیع عادلانه آب در سطح شهرها و روستاهای استان بوده است، تصریح کرد: در این راستا شرکت آب و فاضلاب لرستان در همان روزهای اولیه یکپارچه‌سازی به سرعت مقدمات شروع تحول جدید را آغاز کردیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: یکی از مهمترین و اساسی‌ترین اقدامات در گام نخست امکان دسترسی هم‌استانی‌ها در سطح شهرها و روستاهای استان به سامانه مردمی ۱۲۲ شرکت جهت انتقال حوادث و مشکلات حوزه آب و فاضلاب به همکاران و اقدام به موقع جهت حل حادثه بود که خوشبختانه با توجه به زیرساخت‌هایی که قبلاً در زمینه ارتقاء این سامانه انجام شده بود توانستیم خیلی از مشکلات را به سرعت مرتفع نماییم.

کرم‌وند ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی مناسبی که در سالیان گذشته در حوزه شهرها انجام داده بودیم بابت خدمات‌رسانی در بحث تامین آب شرب شهرها نگرانی نداشتیم و البته با توجه به نبود منبع آب پایدار در لرستان سعی کرده‌ایم تاب آوری تاسیسات خود را به شکل مناسبی و متناسب با شرایط منابع آبی استان مدیریت کنیم.

وی اعلام کرد: طی ۵ماه گذشته مشکل آب شرب بیش از یکصد روستای لرستان مرتفع شد و به شدت به دنبال اصلاح اساسی زیرساخت‌های آب روستایی استان هستیم./

مهدی بابایی/

 

 

برچسب: 
شرکت آب و فاضلاب لرستان - حمیدرضا کرموند

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

استقبال مردم و مسئولان دلفان از نماینده ولی‌فقیه در لرستان
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست