استخدام تمامی فرزندان شهدا

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سفر به لرستان خبر داد؛

استخدام تمامی فرزندان شهدا

سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از استخدام تمامی فرزندان شهدا و ایثارگران بالای ۷۰ درصد خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ «سعید اوحدی» امروز پنجشنبه در شورای اداری لرستان، اظهار داشت: خدمت به خانواده شهدا بسیار والا و مقدس است، از این‌رو رویکرد مدیریتی در این نهاد بایستی جهادی و نه اداری باشد.

وی با اشاره به مشکلات پیچیده ایثارگران در تهران حل نمی‌شود، گفت: امیدواریم با سفرهای استانی از نزدیک با مشکلات جامعه ایثارگران آشنا و پس از احصای آن‌ها، برای رفع آن ها گام برداشت.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با تأکید بر اینکه عقب‌ماندگی‌ها در استیفای حقوق جامعه جانبازان کم نیست، گفت: امروز کشور تحریم‌های ظالمانه‌ای را تحمل می‌کند، با این وجود تاسی از فرهنگ ایثار و شهادت، راهکار عبور از دوران سخت اقتصادی امروز است.

اوحدی با تأکید بر اصلاح قانون خدمات‌رسانی به ایثارگران، افزود: امسال اصلاحیه تبصره ماده ۲۱ قانون جامع خدمات انجام و موانع تبدیل وضعیت برای همیشه برطرف خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از آزمون سازمان امور اداری توسعه کشور در شهریور، بلافاصله آزمون استخدامی اختصاصی جامعه ایثارگران برگزار و تمامی فرزندان شهدا و ایثارگران بالای ۷۰ درصد استخدام دولتی خواهند شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور همچنین از امضای تفاهم‌نامه تامین زمین و ساخت سه هزار واحد مسکونی و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران لرستان طی امروز خبر داد.

اوحدی با بیان اینکه در تامین مسکن جامعه ایثارگران کوتاهی شده، گفت: با تفاهم نامه امروز، تاکنون ۲۰ هزار مسکن در هفت استان تامین شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، این تعداد مسکن تا پایان سال به ۳۰ هزار واحد خواهد رسید.

انتهای پیام/

 

برچسب: 
سعید اوحدی - بنیاد شهید و امور ایثارگران - لرستان - شورای اداری - استانداری لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد