ارزیابی روند رعایت آیین‌نامه‌های بهداشتی در ادارات بروجرد

فرماندار بروجرد خبر داد:

ارزیابی روند رعایت آیین‌نامه‌های بهداشتی در ادارات بروجرد

عبدالرحیم رحیمی  فرماندار بروجرد

فرماندار بروجرد با اشاره به اینکه استفاده از ماسک و رعایت بهداشت در ادارات ضروری است، گفت: ارزشیابی ادارات در این رابطه به صورت ماهیانه و بر اساس شاخص‌ها انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار زرک، عبدالرحیم رحیمی در روز پنجشنبه در جلسه حقوق شهروندی که در سالن همایش‌های فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: باید زندگی مسالمت‌آمیز با بیماری کرونا داشته باشیم و ادارات شهرستان تعطیل نخواهند شد و همه کارکنان باید در محل کار حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه هر فرد باید برای مقابله با این بیماری مراقب خود باشد و فاصله اجتماعی را رعایت کند، ادامه داد: زدن ماسک در ادارات ضروری است و همه پرسنل ادارات شهرستان باید ماسک بزنند ولی مشاهده می‌شود این مهم در برخی ادارات این مهم رعایت نمی‌شود.

به دلیل شیوع ویروس کرونا نباید از کارهای عمرانی غافل شد

فرماندار بروجرد افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا نباید از کارهای عمرانی غافل شد بلکه علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید کارها به روال عادی برگردند.

رحیمی با اشاره به ارزشیابی ادارات در این حوزه، تاکید کرد: ارزشیابی ادارات ماهیانه و بر اساس شاخص‌ها انجام می‌شود.

وی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به رعایت فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه گفت: نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان یکی از ضرورت‌های باورهای دینی مستلزم برنامه ریزی صحیح در سه حوزه فرد، خانواده و اجتماع است.

فرماندار بروجرد یادآور شد: برای فرهنگ سازی و ترویج آن باید از ظرفیت‌های موجود همانند امور مساجد، ائمه جمعه، صدا و سیما، شهرداری‌ها و ائمه جماعات استفاده کرد./

 

برچسب: 
فرمانداری بروجرد - عبدالرحیم رحیمی - ویروس کرونا

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لرستان بيكارترين استان كشور در بهار امسال

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، استان لرستان با نرخ بیکاری ۲۱ درصد به عنوان بیکارترین استان ایران در بهار امسال شناخته شد.

به گزارش پايگاه خبري زرك، بر اساس جدول نرخ بیکاری در بهار سال ۹۹ که توسط مرکز آمار ایران اعلام شده است، لرستان بار دیگر به عنوان بیکارترین استان ایران شناخته شد.

گفتگو

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس می گوید عدم در نظر گرفتن شاخص هایی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، بار سنگینی بر دوش نظام گذاشته است.

سیدحمیدرضا کاظمی، با اشاره به تشکیل کارگروهی در کمیسیون شوراها برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: کمتر از یکسال تا انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فرصت داریم ...

ویدئوها

مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي
ساده‌ترین راه تشخیص شارژر اصل و تقلبي
رعايت نكات اهل مسجد جهت پيشگيري از شيوع كرونا
اتیان سوگند کارشناسان جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

تصاویر

آیین کلنگ زنی دو پروژه شهری شهرداری خرم‌آباد برگزار شد
دیدار مدیر مخابرات لرستان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان
دیدار رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان با شهردار خرم آباد
گزارش تصویری بازدید خبرنگاران استان از روند مرمت اضطراری قلعه فلک الافلاک خرم‌آباد
سفر پرويز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به لرستان
افتتاح واحد اول و دوم بخش گاز نيروگاه سيكل تركيبي خرم‌آباد