ارتقاء کیفیت؛ مهمترین هدف استراتژیک دانشگاه آزاد

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد؛

ارتقاء کیفیت؛ مهمترین هدف استراتژیک دانشگاه آزاد

ارتقاء کیفیت؛ مهمترین هدف استراتژیک دانشگاه آزاد

 معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه در هیات امنای لرستان، مهمترین اهداف استراتژیک دانشگاه را ارتقاء کیفیت عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ سید محمد بطحایی امروز پنجشنبه در هجدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی لرستان که در سالن اجتماعات ساختمان شهید توکل مصطفی‌زاده واحد خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: تهیه و تدوین یک بودجه دقیق، نقشه راه یک سال آینده دانشگاه را ترسیم می‌کند.

وی افزود: تهیه چنین بودجه‌‌ی دقیق و باثباتی در شرایطی که متغیرها به طور دایم تغییر می‌کنند یک امر بسیار سخت و حساسی است.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه یکی از مهمترین اهداف استراتژیک دانشگاه را ارتقاء کیفیت عنوان کرد و گفت: در سال‌های نه چندان دور و به دلیل اقتضای شرایط آن روز، دانشگاه بیشتر به جنبه‌های کمی توجه داشت؛ زیرا بایستی پاسخگوی خیل عظیم متقاضیانی می‌بود که در پشت درب دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور صف بسته بودند. مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی نیز با مورد توجه قرار دادن این نیاز، سیاستگذاری‌های خود را پیش بردند و قدم‌های بسیار خوبی برداشتند.

بطحایی در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت: اکنون با توجه به مقتضیاتی که به وجود آمده جنبه‌های کمّی، جای خود را به گسترش کیفی در آموزش عالی داده است؛ زیرا از یک طرف جمعیت متقاضی آموزش عالی کاهش پیدا کرده و از طرف دیگر نقش و جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی و مطالباتی که رهبر معظم انقلاب از این سازمان وزین و بسیار تاثیرگذار در حوزه دانش و فرهنگ کشور دارند و شرایطی که در این سال‌ها بر کشور ما حاکم شده موجب شده دانشگاه هدف استرتژیک خودش را بر جنبه‌های ارتقا کیفیت متمرکز کند که این تغییر خواه ناخواه در ماموریت دانشگاه آزاد تاثیرگذار است و آثار این تغییر رویکرد، باید جای خودش را در برنامه و بودجه نشان بدهد و این برنامه‌ها در راستای ارتقاء و اثربخشی برنامه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی باشد.

وی ادامه داد: در دنیای امروز موفقیت برای افراد و سازمان‌هایی است که بتوانند ظرفیت‌های جدید را کشف کنند، زیرا اگر بخواهیم بر اساس رویه‌های گذشته کار آینده را سامان دهیم، به طور قطع با شکست مواجه خواهیم شد.

عباس قادری/

 

 

 

برچسب: 
دانشگاه آزاد خرم آباد - سید محمد بطحایی

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

استقبال مردم و مسئولان دلفان از نماینده ولی‌فقیه در لرستان
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست