احداث شهرک تخصصی شیلات در لرستان به صرفه نیست

مدیرکل شیلات لرستان:

احداث شهرک تخصصی شیلات در لرستان به صرفه نیست

کیارش بیرانوند مدیرکل شیلات لرستان

مدیرکل شیلات لرستان گفت: احداث شهرک تخصصی شیلات پیشنهاد مطلوبی است، اما عدم استقبال فعالان در شرایط موجود شاید به صرفه نباشد، بنابراین احداث بخش تخصصی شیلات و پرورش ماهی‌های تزئینی مورد تاکید این اداره کل است.

به گزارش خبرنگار زرک؛ کیارش بیرانوند که در حاشیه مراسم افتتاحیه دفتر خوشه آبزی‌پروری لرستان در خرم‌آباد سخن می‌گفت، اظهار داشت: اقدام شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان در افتتاح و راه‌اندازی این دفتر، فال نیکی در مسیر رسیدن به اهداف اداره کل شیلات استان است.

وی، افزود: اداره کل شیلات لرستان آماده هرگونه همکاری مالی و معنوی جهت توسعه خوشه آبزی‌پروری است که واگذاری یک واحد در اداره شیلات شهرستان خرم‌آباد جهت راه‌اندازی دفتر این خوشه، نخستین اقدام حمایتی است.

مدیرکل شیلات لرستان، ادامه داد: احداث شهرک تخصصی شیلات پیشنهاد خوب و مطلوبی است، اما عدم استقبال فعالان در شرایط موجود شاید به صرفه نباشد، بنابراین احداث بخش تخصصی شیلات و پرورش ماهی‌های تزئینی مورد تاکید این اداره کل است و در این مسیر آماده بررسی کارشناسی و عقد قرارداد با شرکت شهرک‌های صنعتی هستیم.

بیرانوند، تاکید کرد: نگاه عمیق شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان در تاسیس و راه‌اندازی خوشه‌‌هایی همچون خوشه عسل، خوشه فرش دستباف و خوشه آبزی‌پروری، بی‌شک برکات مثبتی در آینده نزدیک به همراه خواهد داشت که قابل تقدیر است.

وی، گفت: امیدوارم با اقدامات صورت گرفته و تحقق برنامه‌های عمل تنظیمی و ترسیمی، شاهد رشد و توسعه خوشه آبزی‌پروری لرستان باشیم.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
اداره کل شیلات لرستان - کیارش بیرانوند - شرکت شهرک های صنعتی لرستان - خوشه آبزی پروری لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست
برگزاری طرح نذر سلامت در خرم‌آباد