آغاز طرح تابستانی کاروان‌های سلامت و نیکوکاری هلال‌احمر خرم‌آباد

سرپرست جمعیت هلال احمر خرم‌آباد خبر داد:

آغاز طرح تابستانی کاروان‌های سلامت و نیکوکاری هلال‌احمر خرم‌آباد

سرپرست جمعیت هلال احمر خرم‌آباد گفت: طرح تابستانی کاروان‌های سلامت و نیکوکاری جمعیت هلال‌احمر خرم‌آباد در سطح روستاها و مناطق محروم این شهرستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری زرک، مجتبی محمدی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با آغاز فصل تابستان جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد با بهره گیری از نیروهای داوطلب و مردمی طرح تابستانه خود را برای اعزام کاروان‌های سلامت و نیکوکاری آغاز کرد.

وی افزود: در این طرح ویزیت رایگان بیماران، اعزام تیم‌های روانشناسی، غربالگری کرونا، توزیع ماسک، اقلام بهداشتی، مواد غذایی، لوازم تحریر و بازی کودکان به همراه خدمات گوناگون دیگر ارائه می‌شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر خرم آباد تصریح کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد همواره با اقدامات بشر دوستانه خود نقش بسیار خوب و پررنگی در حوادث و بحران‌های گذشته داشته است و در این طرح نیز تلاش دارد با تمام توانی که دارد خدمتی جدید به نیازمندان ارائه دهد.

محمدی بیان کرد: افرادی که در هر حوزه توان و امکاناتی دارند می‌توانند جهت مشارکت و حضور قوی‌تر در سطح مناطق محروم به جمعیت هلال احمر شهرستان خرم آباد مراجعه و همکاری کنند./

 

برچسب: 
جمعیت هلال احمر لرستان - مجتبی محمدی

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

لرستان بيكارترين استان كشور در بهار امسال

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، استان لرستان با نرخ بیکاری ۲۱ درصد به عنوان بیکارترین استان ایران در بهار امسال شناخته شد.

به گزارش پايگاه خبري زرك، بر اساس جدول نرخ بیکاری در بهار سال ۹۹ که توسط مرکز آمار ایران اعلام شده است، لرستان بار دیگر به عنوان بیکارترین استان ایران شناخته شد.

گفتگو

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس می گوید عدم در نظر گرفتن شاخص هایی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، بار سنگینی بر دوش نظام گذاشته است.

سیدحمیدرضا کاظمی، با اشاره به تشکیل کارگروهی در کمیسیون شوراها برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: کمتر از یکسال تا انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فرصت داریم ...

ویدئوها

مبارزه خانوادگی با کرونا در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل
نخستین پیام بی‌سیم به‎ قرارگاه فتح، هنگام ورود رزمندگان به ‎خرمشهر
۴۵ ثانيه سلامتي
ساده‌ترین راه تشخیص شارژر اصل و تقلبي
رعايت نكات اهل مسجد جهت پيشگيري از شيوع كرونا
اتیان سوگند کارشناسان جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان

تصاویر

آیین کلنگ زنی دو پروژه شهری شهرداری خرم‌آباد برگزار شد
دیدار مدیر مخابرات لرستان با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان
دیدار رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان با شهردار خرم آباد
گزارش تصویری بازدید خبرنگاران استان از روند مرمت اضطراری قلعه فلک الافلاک خرم‌آباد
سفر پرويز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به لرستان
افتتاح واحد اول و دوم بخش گاز نيروگاه سيكل تركيبي خرم‌آباد