شیرزاد نجفی

کاشت نهال در یازده شهرستان لرستان
مدیرکل منابع طبیعی استان خبر داد؛

در ۲۲۰۰ هکتار از اراضی جنگلی لرستان بذر کاشته شد.

برداشت ۱۰ تن گیاه دارویی «علف گاوزبان» در پلدختر
مدیرکل منابع طبیعی لرستان خبر داد؛

این گیاه به کشورهای جنوب شرق آسیا صادر می‌شود.

احیای ۲۲۰۰ هکتار جنگل در لرستان تا پایان امسال
مدیرکل منابع طبیعی لرستان مطرح کرد؛

تعهدات جنگل کاری بایستی تا پایان سال تمام شوند.

پیشرفت ۶۰درصدی طرح‌های آبخیزداری لرستان
مدیرکل منابع طبیعی لرستان مطرح کرد؛

این طرح‌ها با ۲۲میلیارد اعتبار اجرایی شده است.

بهره‌برداری از ۴۵ طرح آبخیزداری لرستان 
هفته منابع طبیعی؛

اجرای این طرح‌ها ۴۰ میلیارد هزینه داشت.

توسعه 1100 هکتار زراعت چوب در لرستان با کاشت «صنوبر» و «اکالیپتوس»
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خبر داد:

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان با اشاره به نامگذاری سال۹۹ بنام «جهش تولید»، از توسعه ۱۱۰۰ هکتار زراعت چوب در استان با کاشت «صنوبر» و «اکالیپتوس» خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ شیرزاد نجفی که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، اظهار داشت: در سالی که بنام سال جهش تولید نامگذاری شده، کاشت ۱۱۰۰ هکتار زراعت چوب در دستور کار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان قرار گرفته است.

شیرزاد نجفی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان خبر داد؛

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از اطفای کامل آتش‌سوزی منطقه «گَوَر» و «گاچال» شهرستان کوهدشت خبر داد و گفت: عاملان این حادثه دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار زرک؛ شیرزاد نجفی با اشاره به اینکه آتش‌سوزی در این منطقه تا ساعت ۳ بامداد روز پنجشنبه اطفاء شده بود خاطرنشان کرد: به گواه افراد محلی و بر اساس گزارشات واصله، جای بسی تاسف دارد که بطور کاملا مشکوک، مجددا ساعاتی بعد در نقاط مختلفی در همان منطقه، آتش عامدانه شعله ور می‌شود.

شیرزاد نجفی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان:

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از اجرای عملیات آبخیزداری در حوزه آبخیز ریمله با مساحت ۸ هزار و سیصد هکتار خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک، شیرزاد نجفی با اشاره به اینکه این حوزه یکی از سرشاخه های اصلی خرم رود خرم آباد است که بخش زیادی از سیلاب این شهر در این محل سرچشمه می گیرد خاطرنشان کرد: دبی حداکثر لحظه ایی خروجی این حوزه در زمان سیلاب حدودا ۵۶ مترمکعب در ثانیه بوده که در مسیر خود پل ها، تاسیسات، اراضی کشاورزی، اراضی ملی و... را تحت تاثیر قرار می داد.

شیرزاد نجفی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان خبر داد؛

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از ممنوعیت ورود عشایر کوچ‌رو به مراتع استان تا قبل از ۱۵ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک، شیرزاد نجفی در حاشیه بازدید از زیستگاه‌های کنترل دام‌های عشایر کوچ‌رو در لرستان گفت: دامداران و عشایر کوچ‌رو استان‌های همجوار از قبیل کرمانشاه، همدان، اصفهان و چهارمحال بختیاری تا قبل از ۱۵ اردیبهشت حق ورود به مراتع استان را ندارند و در صورت مشاهده طبق ...

در روز طبیعت؛

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان با بیان اینکه مسیر ورودی به پارک‌ها و تفرجگا‌های روستایی استان در روز طبیعت ممنوع است، اظهار داشت: چنانچه مردم با تخلفی از قبیل قطع درختان، تخریب اراضی ملی و... روبرو شدند مراتب را با تلفن رایگان ۱۵۰۴ گزارش دهند.

به گزارش خبرنگار زرک، شیرزاد نجفی با اشاره به اینکه ورود به پارک‌های جنگلی، مراتع، تفرجگاه‌ها، بوستان‌های روستایی، تردد و نشستن در ...

پربیننده‌ترین خبرها

چشم سوم