دفتر خوشه آبزی‌پروری لرستان افتتاح شد

در آستانه‌ی سالروز حمایت از صنایع کوچک ایران؛

دفتر خوشه آبزی‌پروری لرستان افتتاح شد

بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، مدیرکل شیلات، عامل توسعه و جمعی از ذینفعان، دفتر خوشه آبزی‌پروری استان افتتاح شد.

به گزارش زرک، در آستانه فرارسیدن ۲۱ مرداد سالروز حمایت از صنایع کوچک ایران، دفتر خوشه آبزی‌پروری لرستان در خرم‌آباد افتتاح شد.

این آیین با حضور بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، کیارش بیرانوند مدیرکل شیلات استان، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌ها، عامل توسعه خوشه و جمعی از ذینفعان برگزار شد.

در این مراسم، بختیار رازانی گفت: خوشحال و خرسندیم که در آستانه فرارسیدن عید سعید غدیر خم و سالروز حمایت از صنایع کوچک، شاهد افتتاح دفتر خوشه آبزی‌پروری لرستان هستیم.

وی، ادامه داد: مشارکت اداره کل شیلات استان در افتتاح این دفتر قابل تقدیر است، لذ جا دارد تا از حمایت و مشارکت مدیرکل محترم شیلات و مجموعه همکاران ایشان در واگذاری محل دفتر خوشه و مشارکت در تجهیز آن، تشکر و قدردانی کنم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان بر لزوم احداث شهرک تخصصی شیلات و ماهی‌های تزئینی در لرستان تاکید کرد و افزود: پرورش ماهی، به ویژه ماهی‌های تزئینی، تجارتی سودآور و البته تخصصی است که می‌تواند در تعامل و مشارکت شرکت شهرکهای صنعتی و اداره کل شیلات لرستان، شرایط تحقق این مهم را فراهم کرد.

وی، تاکید کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان آماده همکاری با اداره کل شیلات جهت احداث شهرک تخصصی شیلات و پرورش ماهی‌های تزئینی در هر یک از شهرستان‌های استان است، لذا در هر سطح و اندازه‌ای آماده همکاری با این مجموعه جهت همکاری هستیم.

رازانی، گفت: سال جهش تولید، مکملی برای سال رونق اقتصادی و همت مضاعف است و مجموعه شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان در مسیر حمایت از صنایع کوچک و متوسط از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

او، افتتاح دفتر خوشه آبزی‌پروری را سرآغاز فصلی نو در مسیر حمایت از فعالان این حوزه دانست و تصریح کرد: انشاالله با تلاش عامل توسعه خوشه، همراهی دستگاه‌های مرتبط و همکاری ذینفعان و نهادهای پشتیبان، چشم‌انداز روشنی در انتظار این صنعت است و مجموعه شرکت شهرک‌های صنعتی استان و معاونت صنایع کوچک این شرکت از همه ظرفیت‌های حمایتی موجود جهت توسعه آن استفاده خواهد کرد تا شاهد رشد و شکوفایی در این حوزه باشیم.

انتهای پیام/

 

 

برچسب: 
شرکت شهرک های صنعتی لرستان - خوشه آبزی پروری لرستان - بختیار رازانی

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

تحلیل پیامدهای پساکرونایی در جامعه امروزی ایران

پایگاه خبری زرک ـ سرتیپ دوم پاسدار حسین عبدی*

با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و تجهیزات ارتباطی در زندگی امروزی، به نوعی بروز چالش‌ها و آسیب‌های جدیدی را با خود به همراه داشته و امنیت جامعه دستخوش تغییراتی شده و زمینه ساز ظهور و بروز تهدیدات جدید در مولفه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و زیست محیطی بوده و جامعه را در سطوح مختلف امنیت درگیر خود می‌کند.

ادامه

گزارش

تنش در شورای شهر خرم‌آباد؛ هیاهو برای هیچ!

پايگاه خبري زرك ـ سميه روزبهاني

جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دستور کار بررسی استعفای شهردار مرکز لرستان این‌بار به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور کار خارج و به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار زرک؛ امروز شنبه ۲۲شهریور۹۹، جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد با دو دستور کار بررسی نامه‌های وارد شده به صحن شورا و بررسی نامه استعفای شهردار مرکز لرستان با حضور ۹عضو شورا برگزار شد؛ موضوع دوم در حالی به دلیل استعلام از شورای عالی استان‌ها از دستور جلسه خارج و به فردا موکول شد که در جلسه گذشته نیز به دلیل عدم حضور ۴نفر از اعضا بی‌نتیجه مانده بود.

گفتگو

پرداخت تسهیلات کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت

رییس بانک رفاه شعبه دلفان از پرداخت تسهیلات ویژه کرونا به کادر درمان و کارکنان شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

جواد فتحی شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار زرک، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به پاس زحمات مدافعان سلامت در جریان شیوع ویروس کرونا در قالب طرح «جهش مهر سلامت» توسط بانک رفاه شعبه دلفان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

ویدئوها

تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی
ریزعلی‌‌های امروز ایران اهل روستای کوه‌بُرد دهدشت

تصاویر

استقبال مردم و مسئولان دلفان از نماینده ولی‌فقیه در لرستان
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد / بخش ۲
گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه اقتدار۴۰ در خرم‌آباد
گزارش تصويري جلسه علني شوراي شهر خرم‌آباد
تصاویر «زرک» از محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر(ص) در مرکز لرستان
پلدختر با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان در ماتم علمدار کربلا گریست