استخدام ۸۰ پرستار در لرستان

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان خبر داد:

استخدام ۸۰ پرستار در لرستان

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان از استخدام ۸۰پرستار در قالب آزمون جدید خبر داد.

به گزارش خبرنگار زرک، محمدرضا نیکبخت امروز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با بیان این‌که در لرستان با کمبود پرستار مواجه‌ایم، گفت: در این راستا به زودی ۸۰ پرستار در قالب آزمون جدید استخدام می‌شوند.

نیکبخت با اعلام این‌که سه هزار و ۲۹۹ پرستار در ۱۶ بیمارستان لرستان فعالیت دارند، تصریح کرد: این تعداد در قالب گروه پرستاری و شامل پرستار، تکنسین اتاق عمل، تکنسین هوشبری و پرستار بخش‌های مختلف هستند.

 

دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان؛ بهترین دانشگاه در پرداخت مطالبات پرستاری

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان در بخش دیگری از سخنان خود از این دانشگاه به عنوان بهترین دانشگاه در پرداخت مطالبات پرستاری یاد کرد و گفت: دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان، تنها دانشگاهی است که کارانه پرستاران را تا پایان تیرماه پرداخت کرده است، این در حالیست که بقیه دانشگاه‌ها تا پایان بهمن، اسفند و حتی آذر و آبان ۹۷، کارانه پرستاران را پرداخت کرده‌اند.

وی ادامه داد: دانشگاهی وجود دارد که ۲۲ ماه در پرداخت کارانه پزشکان عقب است.

نیکبخت در پایان سخنان خود بیان داشت: به مناسبت روز پرستار از ۹۰ پرستار نمونه تجلیل شد که ملاک انتخاب این افراد؛ کارایی، فعالیت، سرزندگی، همراهی با بیمار و کوشش در راستای رعایت آیتم‌های پرستاری بوده است.

 

برچسب: 
دانشگاه علوم پزشکی لرستان

افزودن دیدگاه جدید

آخرین خبرها

مقاله

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

کارکردهای اجتماعی خانواده در قرآن با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی

پایگاه خبری زرک ـ بهنام فروتن نیا ، کارشناس ارشد علوم اجتماعی

چکیده

خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی نقش تاثیر گذاری در توسعه ایفا می نماید، تمام جوامع سنتی و پیشرفته همواره به دنبال راهکارهایی برای ارتقای کارکرد خانواده و اعضای آن هستند. علوم جدید روانشناسی و جامعه شناسی با انجام پژوهش های میدانی در خصوص آسیب های اجتماعی به این واقعیت رسیده اند ...

ادامه

گزارش

آموزشیار دانشگاه آزاد همچنان لنگ می‌زند

پایگاه خبری زرک ـ سمیرا جوادی*

سامانه‌ی آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی که فعالیت رسمی‌اش را از دهم شهریور سال جاری آغاز کرده است همچنان لنگ می زند. هفته‌ی اول آبان ماه هستیم و سامانه‌ی آموزشیار، امان دانشجویان را بریده است. ابتدا که این سامانه راه اندازی شد دانشجویان با مشکل عدم ثبت نمرات مواجه شدند سپس انتخاب واحد به مشکل برخورد، بعد از آن پرداخت شهریه و حذف و اضافه که در این بین مشکلات و نگرانی‌هایی برای دانشجویان به ویژه فارغ التحصیلان و مشمولان خدمت به وجود آورد. بیش از یک ماه از شروع سال تحصیلی می‌گذرد، اما سیستم آموزشیار برای برگزاری کلاس‌ها تجهیز نشده است و کلاس‌ها باید در سیستم وادانا برگزار شوند که این سیستم نیز دانشجویان را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کرده است ...

گفتگو

پایگاه خبری زرک ـ پیام عالیخانی چگنی

دبیر هیئت شنا، شیرجه و واترپلو لرستان از جذب و شناسایی استعدادهای رده‌های سنی مختلف ورزش شنا در این استان خبر داد.

وحید بیگ‌زاده در گفت‌وگو با زرک با اعلام این خبر افزود: نوجوانان و جوانان لرستانی پتانسل‌های خیلی بالایی در ورزش دارند و می‌توانند در شنا حرف‌های زیادی برا گفتن داشته باشند.

وی از قول مساعد وزارت ورزش و جوانان و مسئولان لرستان در خصوص واگذاری استخر به هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان سخن به میان آورد و ادامه داد: با افزایش مدارس تخصصی شنا، شیرجه و واترپلو، برآنیم ضمن برگزاری لیگ‌های مختلف، رقابتی سالم و جذاب بین ورزشکاران و مربیان ایجاد کنیم.

ویدئوها

گرفتار شدن اعضای یک خانواده در خودروی تصادفی
تصاویر میکروسکوپی از حضور کووید۱۹ روی ماسک‌
پیشنهاد عدالتخواهانه ویس‌کرمی در مجلس
اجرای قطعه «کی بهتر از تو» در بیمارستان مسیح دانشوری
پویش «نذر ماسک» برای عزاداران حسینی الیگودرز
دفاع تمام قد مقصودی در حمایت از کشاورزان بروجردی

تصاویر

دیدار مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور با نماینده ولی فقیه در لرستان
توزیع تجهیزات ورزشی در خرم‌آباد و کوهدشت
بازدید حسنی مقدم از روند تهیه، توزیع و تولید نهاده‌های دامی در خرم‌آباد
«بیشه پیرتو» قبل از کرونا
تصاویر مهار آتش سوزی انبار غذایی در خرم‌آباد
نخستین تصاویر پادگان ۹۰ ساله‌ی خرم‌آباد پس از تخلیه